AK Parti Sözcüsü Çelik: Cumhurbaşkanımız dirayetli liderliği ile her türlü yıkım siyasetini bertaraf etti

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Recep Tayyip Erdoğan’ın 10 Ağustos 2014’te Cumhurbaşkanı seçilmesinin 8. yıl dönümü münasebetiyle toplumsal medya hesabından paylaşımda bulundu. Çelik, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“Türkiye’nin siyasi, toplumsal ve yapısal dönüşümüne öncülük eden Genel Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, 8 sene evvel bugün milletimizin büyük teveccühü ile seçildi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin 12. Cumhurbaşkanı oldu. Cumhurbaşkanlığı makamının milletimizin oylarıyla direkt seçilmesi büyük bir dönüm noktasıdır. Milletin kayıtsız kuralsız özne olarak devlet yönetimini belirlemesinde yeni bir etaptır. Vesayet sisteminin son bulmasında büyük bir atılımdır.

Milletin direkt oylarıyla misyona gelen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, dirayetli liderliği ile demokrasimize yönelik her türlü yıkım siyasetini bertaraf etti, her hizmet alanında tarihi yatırımlara ve ıslahatlara imza atmaya devam ediyor. Hak ve menfaatlerimizin korunması için dün Abdülhamid Han gemisinin misyona başlama merasimi yesyeni bir atılımın işareti oldu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyetimizi yeni ufuklara taşıma azmiyle vazife yapmaya devam ediyor.

Milletimizin direkt oylarıyla Cumhurbaşkanlığı makamının seçildiği bugün milletimize kutlu olsun. Cumhurbaşkanımıza azim ve kararlılıkla milletimize hizmet ettiği bu yolda sıhhatle daha birçok muvaffakiyetler nasip olsun. Demokrasimiz için kıymetli bir dönüm noktası olan 10 Ağustos vesilesiyle aziz milletimizin her bir ferdine şükranlarımızı sunuyoruz. Birliğimiz ve dirliğimiz daim olsun. Türkiye Cumhuriyeti ebediyen payidar kalsın.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*