Anneannesini kaybedince yıkılan Kadir Ezildi’den acı sözler: 40 oda silsem…


“En Hamarat Benim” yarışmasının sunucusu Kadir Ezildi, kahreden bir haberle resmen sarsıldı. Yeni taşındığı apartmanla şimdilerde gündemden düşmeyen Kadir Ezildi’nin anneannesi Gülhanım Kaplan ani bir şekilde vefat etti. Anneannesinin kaybıyla zor günler geçiren Ezildi, sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla yürekleri paramparça etti.

TLC’de yayınlanan “Temizlik Avcıları” programı ile tanınan ve birçok reklam, program gibi alanlarında gördüğümüz Kadir Ezildi, yıllardır yapılmasını beklediği apartmanına sonunda taşınmıştı. Instagram hesabında anneannesi, annesi ve kendisinin evi hakkında paylaşımlarda bulunan Kadir Ezildi gece yarısı acı bir haberle sarsıldı. 

Evine misafir bekleyen ve hazırlıklar yapan Kadir Ezildi’nin anneannesi Gülhanım Kaplan rahatsızlanarak hayatını kaybetti.

Kadir Ezildi ve ananesi Gülhanım Kaplan

Aynı apartmanda ev alan, daha dün kendi dairesinden inerken şurası da anneannemin dediği Gülhanım Kaplan’nın acı haberini sosyal medyada çektiği videolarla tanınan Bizim Kız isimli yani gerçek adıyla Nurşen Karayanız Facebook hesabından duyurdu. 

İŞTE O PAYLAŞIM;

KADİR EZİLDİ’DEN YÜREKLERİ YAKAN SÖZLER!

Geçtiğimiz haftalarda çok sevdiği anneannesini kaybeden Kadir Ezildi büyük bir acı yaşamıştı.  En Hamarat Benim programının sunucusu Kadir Ezildi’den duygusal paylaşım:

“40 oda silsem acın dinmiyor.”

DEPREM SONRASI İLK PAYLAŞIM!

Deprem felaketiyle ilgili paylaşım yapan Kadir Ezildi’nin sözleri yürekleri yaktı.

Ben bir acı yaşadım insanlar bin acı yaşadı diyen Kadir Ezildi “Konuşacak ya da ifade edecek dermanı bulamadım henüz kendimde. Acım tazeyken bir de acı olay yaşadık. Bir gecede ben gözümün ışığını kaybettim. Şu an yakınını kaybeden onca insanı o kadar iyi anlıyorum ki…”

Kadir Ezildi sözlerine şöyle devam etti: Rabbim hepimize sabır versin. En çok ihtiyacımız olan şey sabır içimden atamıyorum. bir anda canımın içini, nefesimi kaybetmenin acısını…. “İnsan çok sevdiğiyle sınanırmış. Çok sevdiğim için sınandım. Çok acılar yaşadım ama bu başkaymış. Bunu unutmak mümkün değil. Ama acıyla yaşamayı öğreneceğim. Anneannemin acısını yaşatmak, hayrına işler yapmak için dünyadayken her şeyimi önüne serdim. Şimdi de ahireti için çalışacağım. Onu rahat ettirmek için uğraşacağım.

KADİR EZİLDİ’NİN ANNESİNDEN DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM!

Kadir Ezildi’nin annesi Ümran Hanım da sosyal medya hesabından paylaşım yaparak annesi Gülhanım Kaplan’ın vefat ettiği haberini doğruladı. Annesine olan sevgisini haykıran Ümran Hanım “Canım Annem beni dünyaya getiren bana hayat veren, yaşama sevinci veren, doğruluğu, anneliği öğrete annem bende annemin bizi büyüttüğü gibi bende evlatlarımı büyüttüm. Hakkın ödenmez, yerin dolmaz, acın dinmez. Seni ömrümce asla unutmayacağım canım annem mekanın cennet olsun…” dedi. 

Kadir Ezildinin annesinden paylaşım

“BEN SANA SARILMAYA KIYAMAZKEN SEN ELLERİMDE ÖLDÜN”

Anneannesiyle anılarının yer aldığı bir videoyu Instagram hesabından paylaşan Ezildi, yazdığı notla takipçilerine duygu seli yaşattı. “Hayatımın anlamını yitirdim , bacım , arkadaşım , annem , sırdaşım ,gitti .gözümün ışı söndü” diye sözlerine başlayan Ezildi, şu ifadeleri kullandı:

“Oyy kadir dünya durdukça durasan dedin bana ama sen durmadın . Asansörlü ev istedin gezecem dedin ölünü bile merdiven indirdiler anamm . Yeni gelin gibi düzgüdüm evine doymadın . Ben şimdi kimin kapısını çalıyim kime bacı diyim ananem gözümün ışıgı . İçine mi doğduda bana , benden razı mısın ana gurban ben size iyi baktım mı diye sordun bacı ben senden razıyım Rabbimde razı olsun Hayat devam edicek ama benim iki kolumda kırık , sen benim hep içimdesin , yeni evimi görmeden eşyalara mı bakmadan hayır duanı etmeden gitmedin . Ben sana sarılmaya kıyamazken sen ellerimde öldün . İçim taşıyo ananem ama amelinden öyle eminim ki sen orası için hep çalıştın . Ben Dünya’da rahat ettirdim seni Rabbimde Ahirette ettirsin . Tüm mesajlarınız için teşekkürler ama şuan kimseye yazıcak halde degilim dualarınızı bekliyorum.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*