Bomboş bir dönemdi

Ercan Taner

İrtibat Bilgileri

NURİ Şahin futbolumuz için çok kıymetli bir teknik adam. Futbolculuk mesleği dayanılmaz. Dortmund, Real Madrid ve Liverpool üzere devlerde forma giymek çok büyük iş. Antalya’da teknik adamlığa geçtikten sonra çok başarılı oldu. Futbolun bilim tarafına çok ehemmiyet veriyor. Maça çıkarken 58 puanı vardı Antalyaspor’un. Nuri Şahin ile projelerine devam ederlerse büyük başarılara imza atmaları hayal olmaz.

DÖNEMİN son maçlarında vitesler fazla yükselmez. Her şeye karşın oyuncular düzgün performans göstermek isterler. Birinci yarıda daha uygun olan mesken sahibiydi. Wright’ın getirdiği topa Ndao dokundu. VAR’a nazaran topun tamamı çizgiyi geçmemişti. Hemen çizgi teknoloji ihtar sisteminin gelmesi gerekiyor. Böylelikle herkes rahat eder.

GALATASARAY’DA mimar oyuncu yok. Herhalde alacaklar. İşin aslı, misyona gelecek yeni idarenin transferde bir gram bile kusur yapma kredisi bulunmuyor. Mesela Gomis ile gelecek dönem bitmez.

İKİNCİ yarının büyük kısmında top Galatasaray’da kaldı. Net konum derseniz, pek oluşamadı. Kerem’in hazırladığı konumda Mohamed için golü atmak hiç sıkıntı olmadı. Gol öncesi Veysel yerde kaldı. Faul var mıydı? Tartışılır.

ELM Sokağı Kâbusu diye eskinin kült endişe sinemasını örnek göstereceğim Galatasaray için. Dehşet ve kâbus dolu bir dönem geride kaldı.


Ercan Taner

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.