Didem Arslan’nın programı dehşet sinemasına döndü! Yüzünü göstermeyen adamı bakın ne hale soktular

Gündüz jenerasyonu programları ortasında rekabet devam ederken, farklı anların da yaşanmadığı gün yok. Canlı yayında tuvalet canlandırması yaptırılan Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme programında bu sefer yüzünü göstermek istemeyen konuğu beyaz maske ile çıkardılar. İzleyenler ise neye uğradığını şaşırdı.

TUVALAET CANLANDIRMASINDAN SONRA MASKE SKANDALI

Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Vazgeçme programında skandallar bitmiyor. Show TV’de yayınlanan program geçen haftalarda tuvalet canlandırması ile toplumsal medyada gündem olurken, yayında bu sefer 90’lı yılların formatına dönüldü.

YÜZÜNÜ GÖSTERMEK İSTEMEDİ DEHŞET SİNEMASINA DÖNDÜ

Yüzünü göstermek istemeyen adamı beyaz maskeyle çıkardılar. 21 gündür kayıp olan İlknur isimli kızlarını bulmak için programa katılan aile kimi isimler üzerinde durunca, o isimlerden biri yayına çıkartıldı. Yayına çıkan şahıs kimliğinin ve yüzünün verilmesini istemeyince ortaya enteresan imgeler çıktı. O kişiyi stüdyoya getiren Didem Arslan, yüzünü göstermek istemediği için oyun maskesi taktırdı. Görenler ise şaşkınlığını gizleyemedi.

DİDEM ARSLAN’IN SKANDALARI BİTMİYOR

Programda skandallar durmazken geçtiğimiz aylarda da sunucu Didem Arslan Yılmaz, yayında Kürtçe konuşan konuğa sert çıkıp burası Türkiye iletisinde bulunmuştu. Yılmaz’ın yansısı ise toplumsal medyada çok fazla reaksiyon almıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.