Ekrem İmamoğlu’ndan adaylık hamlesi! Canlı yayında ‘Net bilgi’ deyip paylaştı

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Haber7.com Muharriri Mehmet Acet’in yönetiminde  ‘Akşam Baskısı’ gündeme damga vuran gelişmeleri ekrana taşıyor.

Ülke TV ekranlarında Melik Yiğitel, Zafer Şahin, Şamil Tayyar’ın katılımıyla gerçekleşen Akşam Baskısı’nda 6’lı masadaki adaylık tartışmaları ele alındı.

Gazeteci Zafer Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu ile ilgili çok konuşulacak kulis bilgisini paylaştı.

EKREM İMAMOĞLU’NDAN ADAYLIK HAMLESİ!

‘Net bir bilgi’ diyerek kulis bilgisi paylaşan Zafer Şahin, ”Kemal Beyefendi masadaki ortakları değil. Partisini de ikna etmekte zorluk çekiyor. Artık Ekrem İmamoğlu, çok net bir kulis bilgisi. Şayet Kemal Beyefendi 6’lı masadan ortak aday olarak çıkarsa itiraz etmeyeceğini yakın etrafına söylediği ve destekleyeceğini fakat Kemal Beyefendi o masadan aday olarak çıkmazsa, muhalefetin adayı olmak için tüm gücüyle alana çıkacağını ilan etmiş durumda. Ve bunun hazırlığını yapıyor.” sözlerini kullandı.

ADAY OLAMAZSA CHP GENEL BAŞKANLIĞINI HEDEFLİYOR

Kelamlarının devamında Şahin, ”İmamoğlu’nun da önü tıkanmış görünüyor. Bir daha İBB adayı yapılmayacağına dair çeşitli bilgiler var. O da cumhurbaşkanı adayı olmasa bile CHP genel başkanlığını hedefliyor.” açıklamasını yaptı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*