Hayatını kaybeden ünlü davulcu hakkında şaşırtan savlar

Mart 2022’de hayatını kaybeden Foo Fighters davulcusu Taylor Hawkins’in ölmeden evvel kümesinin turne programından bıktığı ve artık “tam vakitli bir küme üyesi” olmak istemediği tez edildi.

50 yaşında hayatını kaybeden Amerikalı müzisyen Taylor Hawkins’in kaybı; sevenleri, ailesi ve küme üyeleri tarafından büyük bir hüzünle karşılanmıştı.

Daily Mail’in haberine nazaran, ani vefatıyla şaşırtan ve kesin vefat sebebi bilinmeyen Hawkins’in yakın arkadaşları ise ünlü davulcunun yorgun olmaktan ve artık bir turneyi tamamlayamamaktan şikayet ettiğini öne sürdüler.

Tecrübeli müzisyenin 25 Mart’ta Kolombiya’da bir otelde meyyit bulunmasından bir aydan fazla bir müddet sonra birden fazla kaynak Rolling Stone mecmuasına konuştu ve Hawkins’in Covid-19 pandemisinin akabinde tekrar turneye çıkmaktan emin olmadığını ve tam vakitli bir üye olarak kalabileceği konusunda telaşlı olduğunu söyledi.

Foo Fighters…

FOO FIGHTERS REDDETTİ

Foo Fighters ve temsilcileri, bu tezlere yanıt vermek için röportaj yapmayı reddettiler, fakat Hawkins’in nasıl hissettiğine dair tanımlamaların yanlış olduğunu söylediler.

Hawkins’in arkadaşı vokalist Sass Jordan, davulcu hakkında, “Dürüst olmak gerekirse, bence çok yorgundu. Bütün oyundan bıktığını söylüyordu” dedi.

Hawkins’in bir başka dostu Pearl Jam davulcusu Matt Cameron, Hawkins’in Foo Fighters solisti Dave Grohl ile hisleri hakkında konuştuğunu söyledi.

Cameron, Rolling Stone’a, “Dave ile samimi bir ilgisi vardı ve bana da ‘bunu artık yapamayacağını’ söyledi. Bunlar onun sözleriydi. Bu yüzden sanırım biraz anlaştılar, fakat görünüşe nazaran turne programı bundan sonra daha da çılgınlaştı” dedi.

DOSTLARININ ARGÜMANI FARKLI

Kümenin bir temsilcisi ise, Hawkins’in bu türlü bir mevzuyu menajerlerine ya da Grohl’a hiçbir vakit açmadığını ve hususla ilgili asla “yürekten” bir tartışma olmadığını söyledi.

Merhum davulcunun isminin açıklanmaması şartıyla konuşan bir öbür arkadaşı da, Hawkins’in Grohl’a geri adım atmak istediğini söyledikten sonra rahatladığını söyledi.

Kaynak, “Sonunda Dave ile konuşması ve ona bunu nitekim yapamayacağını söylemesi, onun için özgürleştiriciydi,” diye ekledi.

Hawkins’in arkadaşları, ünlü müzisyenin, küme arkadaşlarına ve kümeyle çalışarak geçimini sağlayan başka bireylere sadakatinden ötürü turne programlarında kalmaya devam ettiğini de söylediler.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.