Nusret, yeni işinde karının yüzde 50’sini çocuklara bağışlayacak

Sosyal medya paylaşımlarıyla dünyada ismini duyuran Nusret Gökçe, etten sonra kahveye el attı. Başlattığı ‘cappuccino’ akımını teşebbüse dönüştüren Gökçe, yararının yüzde 50’sini Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışlayacak.

Tüm dünyada et tuzlama hareketi Salt-Bea ile büyük ün kazanan işletmeci Nusret Gökçe, bu kere iki yıl evvel başlattığı ‘cappuccino’ akımını markalaştırdı.

2019 yılında satın aldığı İstanbul Maçka’da bulunan Park Hyatt otelinin içine ‘Kapicciiinoo’ isimli bir yer açan Nusret Gökçe, Brezilya’dan getirdiği kahveleri müşterileriyle buluşturacak.

Gelirinin yüzde 50’si Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışlanacak olan işletme sabah 06.30’dan akşam 22.00’ye kadar hizmet verecek.

Sosyal medyada dünyanın farklı yerlerinden 46 milyondan fazla kişinin takip ettiği Nusret Gökçe, 2020 yılında ‘cappuccino’ akımı başlatmıştı. DJ Khaled, DJ Snake, J Balvin ve Dean & Dan Caten üzere ünlülerin katıldığı akım kısa müddette toplumsal medyada yayılmıştı.

Türkiye’deki restoranlarının yanı sıra Dubai, Abu Dabi, Doha, Miami, New York, Londra ve Mikonos’ta et restoranları bulunan Nusret Gökçe’nin altın tozlu cappuccino’su çok konuşulmuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.