Acun Ilıcalı ‘kansız’ demişti: Serkay Tütüncü’den cevap geldi

Acun Ilıcalı katıldığı bir programda yaptığı sert açıklamalarla dikkat çekti.

Nur Tuğba Namlı’nın YouTube programına konuk olan Ilıcalı “‘Survivor’a keşke almasaydım’ dediğiniz kimse var mı?” sorusuna “Nankör insan, kansız adam sevmem” yanıtını verdi. Ilıcalı verdiği yanıtla gündem oldu.

Ilıcalı’nın bahsettiği kişinin oyuncu Serkay Tütüncü olduğu ileri sürüldü.

“NANKÖRLÜĞÜ AFFETMEM”

“Survivor’a keşke almasaydım dediğiniz kimse var mı?” sorusuna çarpıcı bir cevap veren Acun Ilıcalı, “Var, birkaç kansız çıktı. Çocuğu biz ünlü yaptık, bizim sayemizde dizide oynuyor. Survivor’ı soruyorlar ‘Survivor’ı bana sormayın’ diyor. Ben de aradım ‘Kardeşim meraktan soruyorum, sen nasıl ünlü oldun?’ dedim. Ben çıktıktan sonra seyrettim bölümleri bana yanlış olmuş dedi. Çıktıktan sonra bizde bir program da yaptın’ dedim. Nankör insan, kansız adam sevmem. Ben kimseden teşekkür istemedim. Dokunduğum insanların birçoğu da güzel şeyler söyler. Bana bakışıyla insanlar belli ediyor zaten ama nankörlüğü affetmem” dedi.

AKILLARA SERKAY TÜTÜNCÜ GELDİ

Acun Ilıcalı’nın bahsettiği kişinin 2016 yılında Survivor’da mücadele eden Serkay Tütüncü olduğu iddia edilmişti. Yarışmadan sonra TV8’de program yapan Tütüncü birçok dizi projesinde yer almıştı, şimdilerde de FOX TV’de yayımlanan Kirli Sepeti dizisinde başrol oynuyor.

TÜTÜNCÜ’DEN YANIT

Ilıcalı’nın açıklamalarının ardından Tütüncü’den yanıt geldi.

“Yıllardır televizyon programları yapıyorsun, yapımcılık yapıyorsun… Kanal sahibisin falan… Senin programına gelip varını yoğunluğu koyan yarışmacılara yarışmacına kansız diyorsun… Ne kadar ayıp yaptığın… Kansız değilim Acun abi…” diyen Tütüncü açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“Çok şükür kapında iş dilenecek kadar da karaktersiz değilim… Röportajım sonrası telefon konuşmamızı da gayet net hatırlıyorum… Nedenlerini sana güzel bir dille anlatmıştım ve birçoğunda haklı olabilirsin kaçırmış olabiliriz demiştin… Para Bende’yi de Survivor görüntülerini izlemediğim dönemde kabul etmiştim… Bilseydim o kadarını emin ol kabul etmezdim… Bunu da telefonda sana söylemiştim ama yine dinlememişsin belli ki… Sana el pençe divan olmak gerekiyor sanırım kansız olmamak için… Ben hiçbir zaman onlardan olmadım. Kusuruma bakmayacaksın… Ben oraya gelmek için kimseye yalvarmadım, internetten başvurdum elemelere geldim seçildim Ve sonuna kadar da yarıştım ve bitti kariyerimi All Star şampiyonu üzerine kurmadığım için özür dilerim ya gerçekten Survivor ile ilgili detayları girmeyeyim Bence iyice canınız sıkılmasın Hadi eyvallah…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx