Hadise’den peş peşe cesur paylaşımlar

Şarkıcı Hadise, Mehmet Dinçlerler ile 30 Nisan 2022 tarihinde Çırağan Sarayı’nda aile arasında gerçekleşen törenle hayatını birleştirmişti. Ancak çok konuşulan aşkları kısa süren ikili, 30 Eylül’de Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmayla tek celsede boşanmıştı.

Çıkan haberlerden sonra ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı: Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim.

Önce sosyal medya hesaplarından birbirleri silen Hadise ve Mehmet Dinçerler, daha sonrasında beraber oldukları tüm fotoğrafları kaldırmıştı.

İDDİALI PAYLAŞIMLARIYLA BEĞENİ TOPLADI

Aşk hayatında bir türlü yüzü gülmeyen ünlü şarkıcı Hadise, eski evliliğiyle tekrar gündeme geldi. Ayrılık sürecinde çok konuşulan ünlü çiftin yeniden barıştıkları iddia edildi. Konserinde hakkındaki barışma iddiasına değinen Hadise ise “Bizde bir kitap tekrar okunmaz” diyerek gönderme yapmıştı.

Boşandıktan sonra sosyal medya paylaşımlarına hız veren Hadise şimdi ise peş peşe cesur karelerini sosyal medya sayfasından paylaştı. Hadise’nin son paylaşımına binlerce beğeni geldi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx