Honor 90 GT’nin şık renk seçenekleri ve vegan deri tasarımı görüldü

Honor, en yeni akıllı telefonu Honor 90 GT’yi 21 Aralık’ta saat 19.00’da (GMT+8) tanıtmaya hazırlanıyor. Bu cihaz, GT Mavisi, Siyah ve Krem renk seçenekleriyle sunulacak. Krem ve Siyah modeller parlak cam arka yüzeyle gelirken, GT Mavisi modeli ise vegan deri bir arka yüzeye sahip.

GT Mavisi modeli, kendine has vegan deri arka yüzeyi ile dikkat çekerken, Krem ve Siyah modeller parlak cam tasarımlarıyla öne çıkıyor. Honor 90 GT, sağ açılı orta çerçeve tasarımıyla geliyor ve GT Mavisi model, arka yüzeyinde ekstra çizgi dekorasyonları ile kolaylıkla tanınabilir bir görünüme sahip. Siyah ve Krem renk seçenekleri ise sade renk düzenine sadık kalıyor.

Honor 90 GT’nin şık renk seçenekleri ve vegan deri tasarımı görüldü

Performans odaklı bu cihaz, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setiyle güçlendirilmiş ve 24GB RAM ile 1TB’a kadar iç hafıza sunuyor. Başlangıç konfigürasyonu 12+256GB olarak belirlenmiş. Honor, lansman öncesinde, teknik özelliklerin ötesinde oyunlardaki grafik kalitesini değerlendirmeye büyük önem verdiğini vurguluyor.

Şirket, yonga setinde yapılan titiz ayarlamalar ve cilalamalar sayesinde Honor 90 GT’nin “gerçek bir PC seviyesinde görüntü kalitesi deneyimi” sunacağını iddia ediyor. Ayrıca, Honor, cihazının 3 saat süren yoğun yük altında gerçekleştirilen gerçek savaş senaryolarına dayanıklı olduğunu belirterek, sektörde yaygın olarak kullanılan yarım saatlik, yük olmayan laboratuvar testlerinden ayrılıyor.

Honor 90 GT‘nin ekran özellikleri arasında, iPhone 15 Pro’ya benzer üç tarafı ince çerçeveli, ortada tek delikli düz bir panel yer alıyor. Bu panel, göz yorgunluğunu azaltmak için 3840Hz yüksek frekanslı PWM karartma özelliğine sahip. Ayrıca, cihazın 100W hızlı şarj desteğiyle hızlı bir şekilde enerji yeniden doldurulması ve oyun oturumlarında daha az kesinti sağlaması bekleniyor. Fotoğrafçılık açısından, arka kamera düzenlemesinin OIS özellikli 50MP ana kamera içerdiği söyleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*