O isme Halktv.com.tr ulaştı… İşte Seçil’in sır gibi sakladığı bankacı Fatin!

Dinçer GÖKÇE

‘Fatih Terim Fonu’ adı altında, aralarında futbolcuların da olduğu çok sayıda kişiden 44 milyon dolar toplamakla suçlanan Seçil Erzan’ın, cep telefonundaki yazışmalar dava dosyasına girdi. 553 sayfalık raporda, dikkat çeken bir isim de yer aldı. Yazışmalarda ‘Fatin’ olarak geçen isme dair bilgilere ise Halktv.com.tr ulaştı.

ARDA TURAN, ‘FATİN’İ SORDU!

7.5 milyon dolar para kaptıran Arda Turan, geçen 9 Mart günü Seçil Erzan’a gönderdiği bir mesajda “Bana Fatin mi kimse onun numarası ver” diyor. Erzan, devam eden mesajlarda Turan ile bu kişiye dair bir şey paylaşmadı.

‘FATİN’İN ELİNDE DEĞİL Mİ’ SORUSU

‘Fatin’ ismini kullanan bir diğer kişi ise Dr. Evrim Pınar Güzel’in yakını Tayfun Akın… Akın, Erzan’a 19 Aralık 2022’de gönderdiği bir mesajda “Fatin hiç mi bir şey söylemiyor. Bence 20’sini (ayın 20’si) bekliyorlar. Bir stopaj daha hak etmek için gibi geliyor bana. Yarında mı olmayacak o zaman. Fatin’in elinde değil mi” diye soruyor.

20 Aralık günü ise Akın, Erzan’a “Pınarla geldiğimizde şıp diye yapıyordunuz Fatin’le… 1 aydır oyalıyor bizi bu Fatin” diye yazıyor. Ancak, Erzan ‘Fatin’le ilgili mesajları yanıtsız bırakıyor.

ESKİ NİŞANLISI, FOTOĞRAFINI GÖNDERDİ

‘Fatin’ ismi, Seçil Erzan’ın eski nişanlısı Avukat Candaş Gürol ile aralarındaki yazışmalarda da sıkça geçiyor. Gürol, 8 Mart günü Erzan’a bir kişinin fotoğrafını atarak “Fatin bu değil mi” diyor. Erzan ise, “Ne olur uğraşma Candaş” diyor. Av. Gürol ise “Bu mu değil mi” diye sorunu yineliyor.

ERZAN: FATİN BİZDEN AYRILALI ÇOK OLDU

Devamında Erzan “Çocuk bizden ayrılalı kaç sene oldu” diyor. Av. Gürol ise “Sen bu işi Denizbank’la yapmadın” diyor. Erzan ise “Ben kendim yapmaya çalıştım” diyor.

AVUKAT GÜROL: PARALAR FATİN’LE GİDİYORDU

Devam eden bir yazışmada ise Gürol, “Paralar oraya gidiyordu Fatin’le. Fatin işin içinde. Ben eminim. Hoca ile bir yakınlaşman oldu ben emimin. Bilmediğim daha çok şey var ben emimim” diyor. Erzan ise “Ben bu işten kurtulmayayım ki yok. Ne Fatin’i ne hoca ilişkisi” diye yanıt veriyor.

ERZAN’IN BANKASINDA, 2012’DE AYRILDI

Yazışmalarda geçen ‘Fatin’in kim olduğunu ise Halktv.com.tr ortaya çıkardı.

Anılan kişi bankacı Fatin S. Bu kişi Seçil Erzan’ın çalıştığı bankada 2012’de ayrıldı. Halen, özel bir bankada çalışıyor. Fatin S. anılan kurumda, yatırım bankacılığı bölümünde sorumlu olarak görev yapıyor.

‘SEÇİL ERZAN İLE HİÇBİR TEMASIM YOK’

Halktv.com.tr muhabirinin telefonla ulaştığı Fatin S. “Ben, Seçil Hanımın çalıştığı bankada 2012’de ayrıldım. Kendisi ile hiçbir temasım yok. Bende numarası da yok. Hiçbir ilişkim de yok. Eğer bu kişi ile temasım olsaydı, yazışmalarımın ortaya çıkması gerekirdi” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir