‘Üç Kız Kardeş’te gizli nikah ortaya çıktı!

İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan ‘Üç Kız Kardeş’ yeni bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde; duygularına yenilen Türkan, Somer’den ayrıldıktan sonra büyük bir pişmanlıkla baş başa kaldı ve Kartal’dan özür diledi.

‘ÜÇ KIZ KARDEŞ’ SON BÖLÜM…

Somer, Türkan’ın Kiraz’ı Mine’ye götürmesine öfkelenerek, hesap sormak için Türkan’ın evine gittiğinde ikili arasında büyük bir gerilim yaşandı. Ama her ne olursa olsun, Somer’in içinde Türkan’a dair yeni bir umut yeşerdi. Kartal için ise Somer’in etraflarında oluşu evliliği için büyük bir tehditti.

KORKUNÇ GERÇEKLE YÜZLEŞTİ

Türkan’a bunu hissettirmemeye çalışsa da evliliklerinde sorunlar baş göstermeye başladı. Defne Kartal’a çok düşkün… Türkan bu konuda da arada kaldı. Rüçhan da bir taraftan, Somer ve Türkan’ın yeniden bir araya gelmesi için oğlunu yüreklendirmeye devam etti. Türkan’ın hala Somer’i sevdiğini söyleyerek, Kartal üzerindeki şüphelerini yıkmak için çabaladı. Ancak daha sonra Rüçhan, Türkan’ın evine gittiğinde korkunç gerçekle yüzleşti.

DERYA VE MUSTAFA ARTIK KORMANLAR’DA YAŞAYACAK!

DÖNÜŞ İÇİN KEMOTERAPİ KARARI

Serdar, ayrılmak üzere olduğu karısını, Dönüş’ün doktoru olarak karşısında gördü. Dönüş’ün bunu hissetmemesi için büyük çaba sarf etse de henüz devam eden evliliği yüzünden zor anlar yaşadı. Aylin’in de bu konudaki yaklaşımı Serdar’ı daha da büyük bir çıkmaza soktu. Dönüş, Aylin’in başlatacağı tedaviyle sağlığına kavuşmak için sabırsızlandı.

DÖNÜŞ İÇİN NE YAPILACAK?

Dönüş için kemoterapi kararı alındı. Dönüş, ailesinin hastalığını bildiğini itiraf etti. Türkan ve Somer, başta Sadık olmak üzere herkese Dönüş’ün durumunu anlattı.

RÜÇHAN, KARTAL’I TEHDİT ETTİ!

TÜRKAN İLE EVLENDİĞİNİ İTİRAF ETTİ

Rüçhan, Kartal’a avukat gönderdi ve Kartal kararından vazgeçmedi. Kartal, Rüçhan’ın bu hamlesinden sonra hemen harekete geçti. Kartal da evliliğini kurtarmak ve Türkan’ı kaybetmemek için bir karar verdi. Somer’in karşısına geçen Kartal, Türkan’la evlendiğini itiraf etti.

‘TÜRKAN BENİM KARIM!’ – İZLEMEK İÇİN TIKLA

Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00’da Kanal D’de!

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx